Печать

Характеристики основних засобів захисту деревяних будинків

?????? :
02.03.2010
?????????:
4022

?????????

Отже, що ж таке антисептики? Антисептики - це особливі хімічні склади, що володіють антибактеріальною і протигрибковою дією. Основні якості, яким повинні володіти антисептики, це стійкість до зовнішніх факторів навколишнього середовища, вологонепроникність, а також вони не повинні вимиватися водою. Крім того, вони повинні бути безпечні для людей і тварин. Неприпустимо, якщо після обробки виділяються отруйні речовини або неприємні запахи. У наш час дуже популярні антисептики на водяній основі, а також суміші на основі уайт-спириту або скипидару.

В останні роки на ринку з'явилася безліч препаратів для проведення антисептичної обробки деревини. Звернемо вашу увагу, у першу чергу, на препарати не порушують екологію будинку.

"Ловінекс Універсал"

Абсолютно безпечний препарат, тому що не містить органічних розчинників. Утворить на поверхні водонепроникну плівку, що охороняє дерево від гнилизни. Крім того, деревяний будинок або брусова лазня оброблена даним складом має більш привабливий зовнішній вигляд.

"Деревний лікар"

Цей антисептик забезпечує комплексний біозахист дерева. Випускається чотирьох видів (марки): Перша марка - для профілактичної обробки, друга марка - для обробки ураженою гнилизною деревини, третя марка - для знищення грибка й гнилизни й четверта марка захищає від комах.

"Оліфа натуральна"

Виготовляється на основі рослинного масла. Застосовується перед фарбуванням масляними складами. Дуже глибоко проникає в деревину. Витрата 100 мол на 1 м.

"Біокс"

Виробляється в 2-х варіантах: прозорий (робить яскравіше малюнок дерева) і кольоровий (створює потрібний відтінок не порушуючи малюнок дерева).

"КСД"

Ця суміш застосовують перед нанесенням синтетичних і масляних покриттів на деревину. Використовують для зовнішньої обробки. Крім того, має протипожежні властивості.

"Акватекс"

Захисний антисептичний склад на водній основі, аналог "Пінотекса"

"Сотекс"

В основі цього складу розчинник (але не ацетон), також є аналогом "Пінотекса"

Крім того, існує безліч сумішів німецьких і фінських виробників, а також знаменита лінійка захисних засобів деревяних будинків від компанії "Пінотекс"

Сайт находка инфо предлагает каталог строительных компаний города Находка