Печать

Як правильно вибрати захисний засіб?

?????? :
02.03.2010
?????????:
3619

?????????

Відповідь залежить від виду деревини, її вологості, ваших засобів. Можна лише привести порівняльні характеристики основних видів - принаймні , ви будете знати, що вам чекати від того або іншого засобу.

Основні види захисних засобів деревних будинків:
антисептики на основі масла
антисептичні розчини на основі органіки
сольові антисептики
суміші на основі розчинника

Отже, антисептики на основі масла. Вони мають таку незаперечну перевагу як важку вимиваємість. Але при цьому вони позбавляють деревину її натуральної краси. Тому вживати їх краще в тих місцях деревяного будинку, де зовнішній вигляд стін і стель вас не сильно хвилює - горище або господарські будівлі. Ці засоби недорогі й досить ефективні.

Захисні антисептичні розчини на основі органіки теж довговічні. Крім того, вони тільки поліпшують зовнішній вигляд дерев'яної поверхні. Але в них є два недоліки, при цьому висока ціна не самий гірший. Погано те, що дерево, оброблене такими складами, має підвищену пожежонебезпеку.

Сольові антисептики досить дешеві, зручні у використанні, не змінюють вид деревини. Їхній недолік - недовговічність впливу. Вони швидко вимиваються з поверхневих шарів деревини, і будинок часто потребує відновлення антисептичного просочення.

Добре себе зарекомендували суміші на основі розчинника. Вони захищають не тільки від появи цвілі й грибка, але й від сонячних променів, вологи. На поверхні дерева вони утворять тонку еластичну плівку, що не пропускає усередину вологу, але дозволяє дереву дихати.

Всі антисептичні склади мають свої плюси й мінуси. Але не можна забувати про одне: кращий захист від гниття деревини, від появи цвілі й грибків - це добре продумана система вентиляції приміщень, якісне вологоізоляційне й вітрозахисне покриття. Провітрювання здатне вирішити більшість проблем, пов'язаних із псуванням дерев'яного будинку.

я смотрю курсы валют