Печать

Будинок з дерева – це літній, дачний будинок, не пристосований для круглорічного проживання?

?????? :
02.03.2010
?????????:
4299

?????????

Багато хто вважає, що жити в дерев'яному будинку можна тільки в теплу пору року, в основному влітку. Що, якщо мова йде про дерев'яний будинок, то це такий невеликий будиночок, можливо, каркасного типу, а-ля битовка, літній, дачний варіант.

Це думка, безумовно, має право на життя, адже здебільшого в людей є дачні будиночки, і взимку до будиночка просто напросто не під'їхати, до того ж у такому поселенні мінімум комунікацій і т.д., словом більшість влаштовує будинок каркасного варіанта на дачі.

Але будинок з дерева може бути точно таким же капітальним житлом, що й будинок із цегли, котедж або квартира в будинку типової забудови. Дерев'яний будинок - це повністю упоряджене житло, починаючи з гарних вікон і дверей і закінчуючи всіма благами цивілізації: паркетом, сантехнікою, телебаченням, системою сигналізації й т.д. Це повністю захищений, безпечний, теплий, затишний будинок - саме житло. Єдине, що замість звичних для більшості кам'яних або цегельних стін тут стіни дерев'яні. Стіновий матеріал може бути різним - це й колода, і брус різних модифікацій, і той же каркас, просто він зроблений у трохи іншому варіанті, ніж для літніх будиночків.

У Вас виникає багато питань, зв'язаних і з пожежобезпекою, і з колірною гамою будинку. Часто запитують, чи заводяться в дерев'яному будинку жучки, чи буде в ньому тепло й т.д. Всі ці питання в принципі розв'язувані.

Саме складне питання - пожежобезпека. Але, якщо вас захочуть спалити, то спалять й у цегельному будинку, кровать-неведимка а що стосується паління у ліжку - те це питання елементарної пожежної безпеки, дотримувати яку потрібно в будь-якому житлі. 

Ми навмисне опускаємо питання про те, що дерев'яний будинок екологічно чистий - про це неодноразово писали практично всі спеціалізовані видання. Але, можливо, не всі знають, що в дерев'яних будинках найчастіше не ставлять систем кондиціонування, тому що будинок дихає сам, у ньому йде природна вентиляція через стіни.

Сколько стоит оформить документы на такси информирует www.proftaxi.org.ua